Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Puhasta filtrid

Hoolduseks


Juuksehooldustooted meestele vastavad iga kaasaegse mehe vajadustele. Saate valida tooteid vastavalt oma juuksestruktuurile või soovitud efektile. Meeste juuksehooldustooted on loodud selleks, et hoolitseda meeste juuste eest parimal viisil, tagada kauakestev puhtus- ja värskustunne, tagada juuste puhtus ja kaitse keskkonnategurite eest. 

Ainult meestele mõeldud tasakaalustatud juuksehooldustooted meeldivad neile, kellele meeldib enda ja oma juuste eest hoolitseda. Juuksešampoonid, palsamid, konditsioneerid ja seerumid võimaldavad teil juuste eest suurepäraselt hoolitseda. Rikastatud toitvate ja niisutavate koostisosadega, mida mehed vajavad, et hoida oma juuksed heas seisukorras ja suurepärases korras, peene meheliku lõhnaga.

Meeste juuksehooldustoodete valik pakub igale mehe juuksetüübile sobivat toodet. Siit leiate šampooni rasustele juustele, värskendava tooniku, juuste väljalangemise pidurdajad ja halle juukseid maskeeriva vahu. Mehed, kes teevad sporti ja kellel on alati kiire või kes reisivad palju, hindavad ainulaadset multifunktsionaalset toodet - kolm ühes: šampoon, palsam, dušigeel. Hoolitsege oma juuste eest professionaalide poolt hinnatud wella SP ja American Crew kaubamärkidega.

Näita: 24 | 42 | 84