Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Kaubamärk
Puhasta filtrid

Päikesekaitse Näole ja kehale


Tõenäoliselt on ütlematagi selge, et päikese eest kaitsmine on teie tervise jaoks väga oluline. Pikaajaline päikese käes viibimine ilma kaitsemeetmeid kasutamata võib põhjustada tõsiseid kahjustusi, sealhulgas nahapõletusi, südameinfarkti, dehüdratsiooni ja isegi nahavähki. Päikesekreemi saab kasutada erinevatel eesmärkidel ja erineva tugevustega, seega on oluline olla ettevaatlik ja valida oma vajadustele vastav.

Päikesekaitsekreemid pakuvad kaitset kahjulike UV-kiirte eest. Kaitsekreemi valikul on vaja hinnata oma nahatüüpi. Hele nahk põleb päikese käes kõige kiiremini, nii et selle nahatüübiga inimesed peaksid hoolitsema maksimaalse kaitse eest. Meie e-poest leiate mitmeotstarbelise päikesekaitsekreemi, päevitamisjärgse kreemi või spetsiaalse päikesekaitsega näokreemi.

Kui teile kreemid ei meeldi, siis päikesekaitseõli võib olla suurepärane lahendus. . Looduslikult ekstraheeritud õlid kaitsevad suurepäraselt UV ja UVB kahjulike päikesekiirte eest. Need imenduvad kergesti ja annavad nahale suurepärase niisutuse. Enamik õlisid on niiskuskindlad, nii et võite kartuseta niisutada päevitunud piirkondi.

Kui hoida nahk pärast päevitamist elastseks ja piisavalt niisutatuna, võite kasutada pärast päevitamist spetsiaalseid kreeme või kreeme. Neil on positiivne mõju põlenud nahale, jahutades ja rahustades seda. Sellised tooted on rikastatud erinevate vitamiinide, mineraalide ja looduslike ekstraktidega, nii et huosi kasutades taastad kiiresti põlenud naha ja vähendad selle punetust.

Näita: 24 | 42 | 84