Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Kaubamärk
Sugu
Puhasta filtrid

Tselluliidivastased tooted Näole ja kehale


Tselluliit tekib tavaliselt reitel, tuharatel ja kõhul. Kui see nahaprobleem teid häirib ja te olete otsustanud sellega võidelda, olge kannatlik. Siiani pole vahendeid, mis aitaksid tselluliidist lühikese ajaga täielikult vabaneda. Tselluliidi vähem nähtavaks muutmiseks tuleb sellega kannatlikult võidelda. Tselluliidivastaseid tooteid kasutades vähendate tselluliidi intensiivsust, parandate oma naha seisundit ja annate sellele elastsust.

Tselluliidi vastu võitlemiseks soovitame kasutada erinevaid seisundit parandavaid kreeme, geele ja losjoneid nahka ja stimuleerida nahaalust kihti. Neid vahendeid kasutades parandate märgatavalt oma kehajooni. Tänu toodete erilisele koostisele muutub teie säärte või tuhara nahk siledamaks ja pringimaks. Tselluliidivastastes toodetes sisalduvad õliekstraktid niisutavad ja toidavad nahka sügavuti ning aeglustavad naha vananemisprotsesse.

Tselluliidi vastu võidelda saab ka tselluliidist kahjustatud nahka masseerides. Massaaži käigus stimuleeritakse nahka ja lihaseid, aktiveerub vereringe, mistõttu toimub rasvade lagunemine palju kiiremini. Massaaži ajal on soovitatav kasutada massaažiõlisid, mis aitavad vähendada hõõrdumist ja annavad nahale niisutust.

Tselluliidivastased kupud on alternatiivne tselluliidiravi. Masseerides tselluliidist kahjustatud nahka tselluliidivastaste kuppudega, aktiveerub lümfiringe ja vereringe. See aitab kiirendada rasvade ladestumise protsessi. Tselluliidivastaseid kuppe kasutades on soovitatav enne protseduuri määrida masseeritav piirkond hõõrdumisevastase geeli või pinguldava kreemiga.

Näita: 24 | 42 | 84