Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Sugu
Puhasta filtrid

Raseerimistarvikud Näole ja kehale


Karvade eemaldamine on tüütu ja aeganõudev protseduur ja raseerimisvahendid või raseerimiseks mõeldud kosmeetika ärritavad nahka. Epilaatori või kuuma vaha kasutamisega võib karvadest pikemaks ajaks lahti saada, kuid kindlasti on see üks valusamaid viise nende eemaldamiseks. Kui ilu pärast kannatamine pole teie jaoks – pakume palju lihtsamat raseerimismeetodit. Valida saab ühe- või korduvkasutatavaid pardleid. Paremate tulemuste saavutamiseks pöörake tähelepanu žileti terade arvule. Mida rohkem teri, seda puhtam on karvade eemaldamine.

Moodsad, naistele mõeldud raseerimistarvikud sobivad suurepäraselt ka tundlikule nahale . Ühekordsed žiletiterad, mida kasutatakse desensibiliseeriva habemeajamisvahuga. Tänu neile muutub raseerimine veelgi meeldivamaks protsessiks ja pehme naha tulemus püsib kauem. Samal ajal pakume teile spetsiaalselt naistele mõeldud raseerimisharja, mis jaotab raseerimisvahu ühtlaselt ja õrnalt. Raseerija terad tuleks õigel ajal vahetada, sest see on ainus viis tagada, et nahk jääb pärast protseduuri pehmeks ja ärrituse eest kaitstuks.

Kui olete valinud vahetatavate peadega korduvkasutatava raseerija, leiate nende peade komplektid meie poest. Naiste pardlipeadel on spetsiaalne geeliriba, mis tagab pardli sujuva libisemise.

Üks meie pakutavatest peamistest uudistest on kahesuunalised < span style="background- image: origin; background-position: origin; background-size: origin; background-repeat: origin; background-attachment: origin; background-origin: origin; background-clip: kezdeti;">žiletiterad naistele. Moodsad, kuid põhimõtteliselt klassikalised kahe teraga pardlid on loodud spetsiaalselt naistele, kes soovivad omanäolist raseerimistööriista ja eesmärk on täiuslik tulemus. Raseerimisterad kahe teraga raseerijale on vahetatavad ja neid saab osta internetis, meie veebipoes. Kahe teraga raseerijaga sujuv raseerimine nõuab vaid veidi harjutamist, kuid peagi mõistate, et see on seda tõesti väärt - saate tõeliselt puhta raseerimise, jõuate nahale väga lähedale ja te ei vaja selleks 5 teraga raseerimispead. Veel üks pluss – vahetatavad žiletiterad maksavad oluliselt vähem. Spetsiaalselt naistele pakume neid luksusliku roosa käepidemega. Alustage raseerimist karvakasvu suunas, niisutage jalanahka sooja veega ja korrake seda veel kord. Lõpuks raseerige hoolikalt vastu karvakasvu suunda. Karvad kasvavad erinevate nurkade all, mistõttu tuleb raseerimisel leida parim raseerija asend. Parima nurga žiletitera ja naha vahel leiate juba pärast esimest raseerimist. Mis kõige tähtsam, võtke aega. Mida hoolikamalt kõike teete, seda parema tulemuse saavutate ja väldite sisselõikamist. Raseerige kogu käsivarrega, mitte ainult randmega.

Sujuvaks raseerimiseks on vaja ka vahtu, geeli või kreemi. Need kaitsevad teie nahka paremini kahjustuste ja punetuse eest, hoiavad ära lõiked, luues hea libisemise, ja takistavad karvade sisse kasvamist. Pehmendab ja niisutab. Enne vahtude või geelide kasutamist tehke jalad soojas vees märjaks, koorige surnud naharakud ja alles seejärel kasutage raseerimisvahendit.

Näita: 24 | 42 | 84