Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Puhasta filtrid

Raseerijad Meestele


Teie habemenuga on täpselt nii hea, kui head on selle terad. Kui kasutate nõuetele mittevastavaid žiletiteri, on teie raseerimine täpselt samasugune – ebakvaliteetne ja ebameeldiv. Raseerija terad peaksid olema äärmiselt teravad ega tohi nahka ärritada. Mida halvemini raseerija raseerib, seda rohkem kordi peab see üle naha minema, mis põhjustab täiendavat nahaärritust. Halbade teradega raseerimine võib põhjustada naha ebameeldivat kipitust ja punetust.

Meeste raseerimisterasid võib olla mitut tüüpi: ühe-, kahe- või kassetiga. Iga inimene peab valima vastavalt oma nahale või harjumusele, kuid valik peaks olema kõige rohkem kvaliteedile orienteeritud. Klassikalised ühe- ja kaheteralised terad ärritavad nahka vähem, samas kui kolme või enama teraga kassettteraga raseerimine võib puhtama raseerimise tõttu põhjustada rohkem nahakahjustusi ja ärritust. Internetist habemenuga ostes soovitame tellida mitut tüüpi terasid ja valida endale sobivaim.

Habemeajamisel on vaja kasutada hõõrdumist vähendavaid vahendeid - habemeajamisvahtu, geeli, habemeajamiskreeme või habemeajamisseepi, mida võite käte või habemeajamispintsli abil näole määrida.

Näita: 24 | 42 | 84