Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Puhasta filtrid

Juuste modelleerimisvahendid


Oleme valinud juuste modelleerimisvahendid, mis võimaldavad igal mehel oma stiili täiuslikult hallata. Pumatid, puudrid ja kreemid – saavutage soovitud efekt lihtsalt ja kiiresti. Inbeauty.ee leiate kõik vajaliku stiilse ja moeka soengu loomiseks, seega ärge kõhelge ja valige kvaliteetsed, meeste poolt üle maailma tunnustatud soengutooted, mida valivad ka stilistid. Olgu see siis matt viimistlus, kohev puuder või pumag, valige see, mis sobib teie juustele ja stiilile kõige paremini.

Iga päev leiate nõrgemalt hoidvaid tooteid, mis annavad teie juustele soovitud stiili ja hoiavad need terve päeva paigal, ilma neid raskendamata, säilitades samas nende paindlikkuse. Saate valida vastavalt oma vajadustele: kerge veepõhine pumat jääb lühikestel juustel nähtamatuks ja juuksekreem annab kerge märgade juuste efekti. Vaba aja veetmiseks, tugevamalt fikseerivad modelleerimistooted, mis annavad teile vabaduse luua väljendusrikkaid soenguid. Elvis Presley stiil või juhuslik "põgenenud" retro lokk – meie valitud soenguvahenditel pole piire, seega katsetage julgelt ja avastage oma tõeline mina! Väljendage oma isikupära läbi oma soengu.

Meestele mõeldud juuste modelleerimisvahendid mitte ainult ei võimalda teil luua soovitud soengut, vaid ka kaitsevad teie juukseid. Väärtuslike omadustega õlid, looduslikud koostisosad ja juuksesõbralikud koostisosad võimaldavad teil nautida soovitud soengut juukseid kahjustamata.

Näita: 24 | 42 | 84