Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks

Tagastusreeglid

Kauba tagastamine ja ümbervahetamine

1. Müüdud kauba puudused kõrvaldatakse või ebakvaliteetne kaup asendatakse või tagastatakse vastavalt Võlaõigusseaduses sätestatule.

2. Toote (toodete) tagastamiseks peab Ostja täitma toote tagastamise sooviavalduse ja saatma selle e-posti aadressile info@inbeauty.ee.

3. Ostja võib kasutada punktis 1 sätestatud õigust 14 (neljateist) kalendripäeva jooksul alates talle kauba üleandmise kuupäevast, teavitades sellest Müüjat Tingimuste 2. punktis sätestatud korras.

4. Kauba tagastamisel peab Ostjale täitma järgmiseid tingimusi:
5. Müüjal on õigus Ostja poolt tagastatud kaupa mitte vastu võtta, kui Ostja ei järgi käesolevas artiklis sätestatud kauba tagastamise korda.

6. Eeskirjade punktis 1 sätestatud õigust võib kasutada ainult Ostja, keda vastavalt Tarbijakaitseseadusele loetakse tarbijaks, st füüsiline isik, kes tegutseb eesmärgil, mis ei ole seotud tema majandus- või kutsetegevusega.

7. Ostja (tarbija) ei saa kasutada Tingimuste punktis 1 sätestatud taganemisõigust, kui lepingu esemeks on:

samuti muudel Võlaõigusseaduse §-s 53 ja teistes õigusaktides määratletud juhtudel.

8. Sobimatu kvaliteediga kaup või kvaliteetkaup, mille kuju, suurus, värv, mudel või komplektsus Ostjale ei meeldi, vahetatakse või tagastatakse Võlaõigusseaduse, Tarbijakaitseseaduse ja teiste kehtivate Eesti Vabariigi õigusaktide alusel.

9. Kõikidel juhtudel tagastatakse raha tagastatud kauba eest ülekandega ja ainult maksja pangakontole.