Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Puhasta filtrid

Raseerimisvahendid


Raseerimisvahendid muudavad raseerimise lihtsamaks ja nauditavamaks. Need on meestele mõeldud kosmeetikatooted, mis sisaldavad looduslikke taimeõlisid, mis on valitud habemepiirkonna nahale parimate omaduste andmiseks. Niisutatud, toidetud ja pehmendatud nahk tuleb kergemini toime negatiivsete keskkonnateguritega, muutub vastupidavamaks raseerimisel kogetavale stressile ja survele ning seetõttu muutub habeme raseerimisprotseduur ise palju meeldivamaks.

Selles kategoorias olevad raseerimistooted on valitud erinevatele meeste nahatüüpidele. Niisutuskreemid on ideaalsed kuivale nahale, toitvad tooted ketendavale nahale ning klassikalised ja tundliku naha tooted muudavad iga mehe raseerimisrutiini lihtsamaks. 

Milline raseerimistooteid valida? Tänapäeva kiire maailma populaarseim valik on habemeajamisvaht. Neid valivad lugematud mehed üle kogu maailma ja need aitavad aega säästa. Raseerimisvahtu on ju väga lihtne kasutada - tuleb vaid pudelit loksutada, vajutada ja saategi koheva vahu. Pintsliga koos kasutatakse muid raseerimistooteid, näiteks raseerimisseepi või -kreemi. Vahustage need tooted vahuks ja hõõruge need habeme piirkonna nahale. See pakub nahale lisamassaaži, aktiveerib vereringet ja tõstab karvu naha pinnalt. Seega on habemeajamispintsliga kantud tooted oma eeliste poolest üle paljudest armastatud habemeajamisvahtudest.

Näita: 24 | 42 | 84