Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle RT 1 F Travel raseerimiskomplekt, 1tk | inbeauty.ee

Mühle Mühle RT 1 F Travel raseerimiskomplekt, 1tk

RT 1 F Travel raseerimiskomplekt, 1tk
Tootekood: 4028982013951
Kaubamärk: Mühle

  |  

159,00€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Lehmanahast valmistatud kompaktne ümbris koos vahetatavate Gillette Fusion® peadega raseerijaga ja reisistiilis habemepintsliga.

Reisige stiilselt! Maskuliinset rituaali ja esmaklassilist esteetikat vääriv komplekt ka reisil olles. Nahkümbris on kvaliteetne ja seda valmistavad piirkondlikud tootjad. Tegemist on toorest lehmanahast ümbrisega, mille muudab vastupidavaks spetsiaalne töötlemisviis. Looduslikud materjalid on alati meeldivad, säilitades samas vastupidavuse ja pikaealisuse.

Komplekti kuulub eksklusiivne vahetatavate peade ja kroomitud metallosadega raseerija. Kompaktsesse nahkkotti mahub ka reisitüüpi habemeajamispintsel – mugav hoida ja meeldiv kasutada.

Saksamaal valmistatud nahkümbris on hoolikalt töödeldud ja kuulub kõrgeima kvaliteediga toodete hulka, säilitades oma loomulikud omadused pikka aega. Võib esineda kasutamisest tingitud kerget värvimuutust või loodusliku materjali "armistumist". Soovitame ümbrist aeg-ajalt hõõruda nahahoolduskreemi või -salviga, et säilitada naturaalse naha parimad omadused pikka aega.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused