Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerimispintsel 81 H 331, 1 tk. | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerimispintsel 81 H 331, 1 tk.

Raseerimispintsel 81 H 331, 1 tk.
Tootekood: 4028982812158
Kaubamärk: Mühle

  |  

37,50€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Muhle naturaalsest mägrakarvast habemeajamispintsel ploomipuust käepidemega.

Disainerid, treialid ja skulptorid on juba ammu hinnanud ploomipuud oma suurepäraste esteetiliste ja praktiliste omaduste tõttu. See on populaarne materjal nikerduste, mööbli, sisustuse ja muusikainstrumentide valmistamiseks. Muhle on lisanud selle puidu oma tootevalikusse selle ainulaadselt võluva värvi ja maalilise struktuuri tõttu. Teine eelis on see, et tegemist on erakordse tugeva ja vastupidava kohaliku materjaliga. Niiskuse eest kaitsmiseks on puidu pind tihendatud õliga. Selle õrna tootmisprotsessi tulemuseks on meeldiv pind ja lummav puidust välimus.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Looduslikud mägrakarvad on üks kvaliteetsemaid materjale raseerimispintsli harjaste valmistamiseks, selle tunneb ära tumeda õrna varjundi järgi. Üksikud mägrakarvad on paksemad, kuid samas painduvad ja katsudes meeldivad. Seda pintslit soovitame neile, kellele meeldivad kvaliteetsed tooted ja kes otsivad massaažiefektiga raseerimispintslit. Seda toodet valmistab Muhle mehaaniliselt kõrgeimate standardite kohaselt, mis on kooskõlas ettevõtte filosoofiaga.


Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused