Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerija R 220 M3, 1 tk. | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerija R 220 M3, 1 tk.

Raseerija R 220 M3, 1 tk.
Tootekood: R 220 M3
Kaubamärk: Mühle

  |  

39,50€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Muhle kolme teraga raseerija Gillette Mch3® peadele kvaliteetse puidust käepidemega, kroomitud otstega.

Pöögi ja tamme kõrval on saar metsas üks olulisemaid lehtpuid. See kasvab Euroopas, enamasti põhjapoolsetes piirkondades. Muhle on valinud selle puidu ainulaadse omaduse tõttu, sest see peab väga lühikese aja jooksul vastu väga kõrgetele temperatuuridele. Nii muutub tuhk ettevalmistusprotsessi käigus veekindlaks, kõveneb, tugevneb ning puit ise omandab rikkaliku pruuni tooni. Täiendavaks töötlemiseks kasutatakse poleerimise asemel erinevaid õlisid. Sel põhjusel säilitab habemeajamisharja käepide oma muutumatu loomuliku välimuse pikka aega, on vastupidav keskkonnamõjudele ja äärmiselt vastupidav.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Põlvest põlve edasiantud raseerimistraditsiooniga raseerijat peetakse stiilseks klassikaks, mis võimaldab teil habet täpselt raseerida. Paljude jaoks tähendab raseerija luksust ja selle raseerija stiil on täiesti kooskõlas Muhle disainiga. 

Gillette Mach3® süsteem on üks enim kasutatavaid raseerijaid maailmas. Kolm astmelist tera tagavad mugava ja puhta raseerimise. Selle raseerimispea saate osta paljudest kauplustest ja supermarketitest. See on ainulaadne kombinatsioon klassikalisest Muhle raseeerijast ja kaasaegsest raseerimissüsteemist.


Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused