Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerija R 224 SR, 1 tk. | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerija R 224 SR, 1 tk.

Raseerija R 224 SR, 1 tk.
Tootekood: R 224 SR
Kaubamärk: Mühle

  |  

37,50€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Mündivärvi Muhle traditsioonilises stiilis raseerija, kvaliteetsest mustast polüesterkiust käepidemega ja kroomitud otstega

Kvaliteetne polüesterkiud on sünteetiline materjal, mille pind on hoolikalt eraldi töödeldud. See materjal sobib ideaalselt eksklusiivsete aksessuaaride valmistamiseks, sest seda on mugav käes hoida, see on meeldiva puudutusega ning pakub laia valikut rikkalikke värve ja disainivabadust. Kui soovite hakata kasutama raseerijat, valige julgelt see, mida on äärmiselt mugav käes hoida. Nagu iga eritellimustöö, on ka selle raseerija käepideme pind kaks korda spetsiaalselt töödeldud. Selline töötlemisviis annab raseerimisel suurepärase tunde ja tagab kauni välimuse, mis kestab aastaid.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Põlvest põlve edasiantud raseerimistraditsiooniga raseerijat peetakse stiilseks klassikaks, mis võimaldab teil habet täpselt raseerida. Paljude jaoks tähendab raseerija luksust ja selle raseerija stiil on täiesti kooskõlas Muhle disainiga. 

Isegi kui avatud teraga raseerijad on populaarsed, väärib see suletud teraga raseerija kindlasti tähelepanu. Pärast lühikest tutvumist meeldib see teile nii väga, et te ei taha enam muul viisil raseerida. Erinevalt kaasaegsetest raseerimissüsteemidest selle raseerija pea ei liigu. Terad on vahetatavad, kui kaas lahti kruvida.

Raseerimiskomplekt sisaldab ühte originaalset Muhle žiletitera.

Soovitame kasutada Muhle žiletiteri, mis sobivad ideaalselt sellele raseerijale.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused