Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerija R 331 SR, 1 tk | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerija R 331 SR, 1 tk

Raseerija R 331 SR, 1 tk
Tootekood: 4028982014521
Kaubamärk: Mühle

  |  

48,00€
Hetkel on see toode otsa
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Traditsioonilises stiilis suletud tüüpi kahe servaga raseerija kvaliteetse puidust käepideme ja kroomitud otstega firmalt Muhle

Disainerid, treialid ja skulptorid on juba ammu hinnanud ploomipuud oma suurepäraste esteetiliste ja praktiliste omaduste tõttu. See on populaarne materjal nikerduste, mööbli, sisustuse ja muusikainstrumentide valmistamiseks. Muhle on lisanud selle puidu oma tootevalikusse selle ainulaadselt võluva värvi ja maalilise struktuuri tõttu. Teine eelis on see, et tegemist on erakordse tugeva ja vastupidava kohaliku materjaliga. Niiskuse eest kaitsmiseks on puidu pind tihendatud õliga. Selle õrna tootmisprotsessi tulemuseks on meeldiv pind ja lummav puidust välimus.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Põlvest põlve edasiantud raseerimistraditsiooniga raseerijat peetakse stiilseks klassikaks, mis võimaldab teil habet täpselt raseerida. Paljude jaoks tähendab raseerija luksust ja selle raseerija stiil on täiesti kooskõlas Muhle disainiga.

Isegi kui avatud teraga raseerijad on populaarsed, väärib see suletud teraga raseerija kindlasti tähelepanu. Pärast lühikest tutvumist meeldib see teile nii väga, et te ei taha enam muul viisil raseerida. Erinevalt kaasaegsetest raseerimissüsteemidest selle raseerija pea ei liigu. Terad on vahetatavad, kui kaas lahti kruvida.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused