Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerimiskomplekt alusega, pruun värv S 81 H 220 SSR | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerimiskomplekt alusega, pruun värv S 81 H 220 SSR

Raseerimiskomplekt alusega, pruun värv S 81 H 220 SSR
Tootekood: S 81 H 220 SSR
Kaubamärk: Mühle

  |  

96,00€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Neljaosaline kroomitud metallist aktsentidega raseerimiskomplekt:

  • looduslike mägrakarvadega raseerimishari (suurus M);
  • suletud tüüpi raseerija vahetatavate klassikaliste teradega;
  • kroomitud metallist alus;
  • kroomitud metallist seebialus.

Vahetatavate klassikaliste teradega raseerija

Pöögi ja tamme kõrval on saar metsas üks olulisemaid lehtpuid. See kasvab Euroopas, enamasti põhjapoolsetes piirkondades. Muhle on valinud selle puidu ainulaadse omaduse tõttu, sest see peab väga lühikese aja jooksul vastu väga kõrgetele temperatuuridele. Nii muutub tuhk ettevalmistusprotsessi käigus veekindlaks, kõveneb, tugevneb ning puit ise omandab rikkaliku pruuni tooni. Täiendavaks töötlemiseks kasutatakse poleerimise asemel erinevaid õlisid. Sel põhjusel säilitab habemeajamisharja käepide oma muutumatu loomuliku välimuse pikka aega, on vastupidav keskkonnamõjudele ja äärmiselt vastupidav.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Põlvest põlve edasiantud raseerimistraditsiooniga raseerijat peetakse stiilseks klassikaks, mis võimaldab teil habet täpselt raseerida. Paljude jaoks tähendab raseerija luksust ja selle raseerija stiil on täiesti kooskõlas Muhle disainiga.

Looduslik mägrakarvadest raseerimishari

Looduslikud mägrakarvad on kvaliteetsed. Selle materjali tunneb kergesti ära üsna tumeda värvi järgi. Üksikud karvad on veidi paksemad kui teised, kuid pehmemad ja painduvamad kui harjased. Kvaliteedi ja vastupidavuse otsijatele on soovitatav kasutada mägrakarvadega raseerimispintslit. See hari masseerib nahka õrnalt, kuid intensiivselt, et aktiveerida vereringet. Harja harjased on valitud mehaaniliselt, seega vastavad need kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, nagu ka teised Muhle tooted.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused