Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerimiskomplekt koos alusega S 81 H 331 SSR, 1tk | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerimiskomplekt koos alusega S 81 H 331 SSR, 1tk

Raseerimiskomplekt koos alusega S 81 H 331 SSR, 1tk
Tootekood: 4028982006144
Kaubamärk: Mühle

  |  

112,00€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Neljaosaline kroomitud metallist aktsentidega raseerimiskomplekt:

  • looduslike mägrakarvadega raseerimispintsel (suurus M);
  • suletud tüüpi raseerija vahetatavate klassikaliste teradega;
  • kroomitud metallist alus;
  • kroomitud metallist seebialus.

Vahetatavate klassikaliste teradega raseerija

Loomeinimesed, disainerid ja puunikerdajad on juba ammu ploomipuu avastanud. Sellest puidust valmistatakse kirjutusvahendeid, mööblit ja muusikariistu. Ploomipuit pole mitte ainult väga atraktiivne ja värviline, vaid ka kõva ja vastupidav. Muhle habemeajamisriistade puitosad on kaetud õliga, seega on need täielikult vee eest kaitstud. 

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Põlvest põlve edasiantud raseerimistraditsiooniga raseerijat peetakse stiilseks klassikaks, mis võimaldab teil habet täpselt raseerida. Paljude jaoks tähendab raseerija luksust ja selle raseerija stiil on täiesti kooskõlas Muhle disainiga.

Looduslik mägrakarvadest raseerimispintsel

Looduslikud mägrakarvad on kvaliteetsed. Selle materjali tunneb kergesti ära üsna tumeda värvi järgi. Üksikud karvad on veidi paksemad kui teised, kuid pehmemad ja painduvamad kui harjased. Kvaliteedi ja vastupidavuse otsijatele on soovitatav kasutada mägrakarvadega raseerimispintslit. See hari masseerib nahka õrnalt, kuid intensiivselt, et aktiveerida vereringet. Harja harjased on valitud mehaaniliselt, seega vastavad need kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, nagu ka teised Muhle tooted.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused