Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerija R 331 M3, 1tk | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerija R 331 M3, 1tk

Raseerija R 331 M3, 1tk
Tootekood: R331M3
Kaubamärk: Mühle

  |  

48,00€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Muhle kolmeteraline raseerija Gillette Mch3® peade jaoks, millel on kvaliteetne kroomitud otstega ploomipuust käepide.

Disainerid, treialid ja skulptorid on juba ammu hinnanud ploomipuud oma suurepäraste esteetiliste ja praktiliste omaduste tõttu. See on populaarne materjal nikerduste, mööbli, sisustuse ja muusikainstrumentide valmistamiseks. Muhle on lisanud selle puidu oma tootevalikusse selle ainulaadselt võluva värvi ja maalilise struktuuri tõttu. Teine eelis on see, et tegemist on erakordse tugeva ja vastupidava kohaliku materjaliga. Niiskuse eest kaitsmiseks on puidu pind tihendatud õliga. Selle õrna tootmisprotsessi tulemuseks on meeldiv pind ja lummav puidust välimus.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Põlvest põlve edasiantud raseerimistraditsiooniga raseerijat peetakse stiilseks klassikaks, mis võimaldab teil habet täpselt raseerida. Paljude jaoks tähendab raseerija luksust ja selle raseerija stiil on täiesti kooskõlas Muhle disainiga. 

Gillette Mach3® süsteem on üks enim kasutatavaid raseerijaid maailmas. Kolm astmelist tera tagavad mugava ja puhta raseerimise. Selle raseerimispea saate osta paljudest kauplustest ja supermarketitest. See on ainulaadne kombinatsioon klassikalisest Muhle raseeerijast ja kaasaegsest raseerimissüsteemist.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused