Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerimishari 81 H 220, 1 tk. | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerimishari 81 H 220, 1 tk.

Raseerimishari 81 H 220, 1 tk.
Tootekood: 4028982812141
Kaubamärk: Mühle

  |  

32,00€
Hetkel on see toode otsa
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Muhle naturaalne mägrakarvadest hari tuhakarva käepidemega

Pöögi ja tamme kõrval on saar metsas üks olulisemaid lehtpuid. See kasvab Euroopas, enamasti põhjapoolsetes piirkondades. Muhle on valinud selle puidu ainulaadse omaduse tõttu, sest see peab väga lühikese aja jooksul vastu väga kõrgetele temperatuuridele. Nii muutub tuhk ettevalmistusprotsessi käigus veekindlaks, kõveneb, tugevneb ning puit ise omandab rikkaliku pruuni tooni. Täiendavaks töötlemiseks kasutatakse poleerimise asemel erinevaid õlisid. Sel põhjusel säilitab habemeajamisharja käepide oma muutumatu loomuliku välimuse pikka aega, on vastupidav keskkonnamõjudele ja äärmiselt vastupidav.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Looduslikud mägrakarvad on kvaliteetsed. Selle materjali tunneb kergesti ära üsna tumeda värvi järgi. Üksikud karvad on veidi paksemad kui teised, kuid pehmemad ja painduvamad kui harjased. Kvaliteedi ja vastupidavuse otsijatele on soovitatav kasutada mägrakarvadega raseerimisharja. See hari masseerib nahka õrnalt, kuid intensiivselt, et aktiveerida vereringet. Hari on mehaaniliselt valitud nii, et see vastaks kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, nagu ka teised Muhle tooted.


Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused