Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Kaubamärk
Puhasta filtrid

Kollageeni toidulisandid


See kategooria on mõeldud neile, kes soovivad hoolitseda naha, juuste, küünte ja liigeste tervise eest. Kollageen on üks peamisi valke meie organismis, vastutades tugeva ja tervisliku naha, juuste, küünte ning hea liigese funktsioonide eest. Vanusega väheneb organismi võime kollageeni toota, seega muutuvad kollageeni lisandid oluliseks osaks tervislikust eluviisist hoolitsevatele inimestele.

Meie pakutavates kollageeni lisandites on erinevaid kollageeni vorme, mis on kohandatud erinevatele tarbijate vajadustele. Näiteks hüdrolüüsitud kollageen, mis on kergesti seeditav ja kiiresti imenduv, sobib suurepäraselt naha elastsuse ja tugevuse säilitamiseks. Lisaks leiad meie valikust spetsiaalsed kollageeni lisandid, mis on mõeldud liigeste ja luude tervisele, aidates vähendada valu ja põletikku ning soodustades liigeste paindlikkust ja liikuvust.

Lisaks tervendavale mõjule aitavad kollageeni lisandid säilitada nooruslikku välimust. Need on populaarsed tarbijate seas, kes soovivad aeglustada naha vananemisprotsessi ja parandada selle välimust. Meie veebipoest leiad kollageeni lisandeid, mis on rikastatud vitamiinide ja mineraalide kompleksidega, pakkudes lisakasu naha, juuste ja küünte tervisele. Need lisandid on välja töötatud teaduslike uuringute põhjal, seega on need ohutud, tõhusad ja usaldusväärsed.

Näita: 24 | 42 | 84