Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Kaubamärk
Puhasta filtrid

Juuksevärv Juustele


Ajad, mil juuste värvimine on lihtsalt järjekordne kallis juuksurikülastus, on möödas. Juuksevärvide lai valik ja inforohkus on viinud selleni, et kodus juukseid värvides on võimalik saavutada juuksuris saavutatavaid tulemusi. Juukseid tapvate kemikaalide ajad on möödas. Kaasaegsed kvaliteetsed juuksevärvid kaitsevad juukseid, nii et isegi värvimisel jäävad need elujõuliseks ja näevad terved välja.

Meie veebipoes saate valida selliste tootjate seast nagu "Schwarzkopf" ja "Wella" juuste värvimine ja hooldusmeetmed. Neile, kes soovivad leida kõik toonid ühest kohast, on juuksevärvimine internetis suurepärane lahendus, mis aitab säästa aega soovitud tooni valikul. Tellides veebist kvaliteetseid ja professionaalseid juuksevärvi tooteid, saate oma juukseid värvida ja saavutada soovitud tulemuse kodust lahkumata.

Kui te ei ole enam rahul olemasoleva juuksevärviga ja soovite tooni muuta, võite kasutada juuksevärvi eemaldamise emulsiooni. Olenevalt soovitud tulemusest muudab emulsiooni kasutamine juuksed ühe kuni kahe tooni võrra heledamaks.

Juuste värvimisel ei tasu unustada, et isegi kvaliteetsed värvid nõrgendavad lõpuks juuste struktuuri, seega värvitud juuste katkemise või väljalangemise vältimiseks on vajalik kasutada juuksemaske ja muid täiendavaid juuksehooldustooted. Spetsiaalselt värvitud juustele mõeldud juuksemaskid aitavad säilitada juuksevärvi intensiivsust, annavad loomuliku välimuse, kaitsevad värvipigmenti ning on oluliseks abivahendiks kaunite värviliste juuste saamiseks.

Näita: 24 | 42 | 84