Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Puhasta filtrid

Konditsioneerid, palsamid


Juuksed muudavad teid veelgi ainulaadsemaks. Pole vahet, kas sul on lühikesed või pikad juuksed, kui need on terved, saab ilus ja sulle sobiv soeng esile tuua sinu isikupära. Parimate tulemuste saavutamiseks peaks juuksehooldusest saama teiele igapäevane rituaal. Juuste pesemine šampooniga on tuntud iluprotseduur, kuid pärast šampooniga pesemist soovitatav kasutada lisaks juuksepalsamit. Palsamid niisutavad juukseid ja peanahka, toidavad neid ja taastavad nende struktuuri.

Kuigi mõnda palsamit võib kasutada ka enne šampooniga pesemist, on soovitatav palsam kanda niisketele, pestud juustele ja jätta mõneks minutiks mõjuma. Pärast soovitatud aja möödumist loputage juukseid veega ja kuivatage. Mõju on tunda pärast esimest juuksehooldust. Palsamit tuleks kasutada vähemalt igal teisel või kolmandal juuksepesul, kuid seda võib kasutada iga päev. Eriti soovitatav õhukeste, habraste või värvitud juustega inimestele. Palsam annab juustele rohkem värskust, suurendab nende volüümi ja annab sära.

Palsameid on erineva otstarbega, seega tuleks valida vastavalt oma juuksetüübile. Igapäevaselt kasutatavad juustesse jäetavad palsamid on ühed kõige sagedamini kasutatavad palsamid, mis on mõeldud teie juuste toitmiseks ja niisutamiseks. Igapäevane palsami kasutamine muudab juuksed kergemini kammitavaks, siledamaks ja läikivamaks.

Pähe jäetavaid palsameid kasutatakse pärast peapesu, märgadel või kuivatatud juustel. Neid ei ole vaja veega loputada, seega toidavad ja kaitsevad juukseid tõhusamalt.

Oluline on valida oma juustele sobiv palsam. Neid saab kasutada normaalsetele, kahjustatud, värvitud või lokkis juustele. Kui te pole kindel, millist palsamit valida, valige see, mis on mõeldud teie juuste niisutamiseks. Sellised palsamid võivad sisaldada rohkem õlisid ja muid juustele vajalikke aineid. Palsamide hind algab kõigest mõnest eurost, nii et veelgi kaunimate juuste saamiseks soovitame soetada ja kasutada juuksepalsameid.

Näita: 24 | 42 | 84