Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Kaubamärk
Puhasta filtrid

Kuumakaitse


Juuksed puutuvad kokku erinevate kahjulike keskkonnamõjudega, mis kahjustavad nende ilu ja tervist. Äärmiselt negatiivsed tegurid on kuumus ja päike. Kuumus on tavaline juuste kahjustamise põhjus suvel või puhkusel soojas kliimas, kui otsene päikesevalgus kuivatab juukseid, kahjustades nende struktuuri ja tekitades lõhenenud otsi, kahjustades värvi ja pleegitades juuksevärvi. Teine tavaline põhjus, miks juuksed kaotavad oma sära, on kuumust kiirgavate seadmete kasutamine, sagedane föönitamine, sirgendamine või lokkide tegemine Selles kategoorias on juuksehooldustooted, mis aitavad kaitsta juukseid nii päikese kahjustava mõju kui ka kuumuse mõju eest juuste kujundamisel.

Kuumuse- ja päikesekaitsevahendid loovad juustele kaitsva kihi, ilma juukseid määrimata või nende paindlikkust ja pehmust kahjustamata. Need on tooted, mis toidavad juukseid ja annavad neile väärtuslikke koostisosi, et kaitsta neid kahjustavate mõjude ja nende tagajärgede eest, nagu kuivus, lõhenenud otsad jne. Neid tooteid soovitatakse eriti värvitud juustele, sest nii kuumus kui ka päike kahjustavad ja pleegitavad juuste heledat värvi. Lisaks sellele on värvitud juuksed sageli juba niiskust kaotanud, seega on niiskuse tasakaalu taastamine väga oluline.

Kaitske oma juukseid ja nautige parema väljanägemisega juukseid. Kaitsvad tooted sisaldavad sageli ka väärtuslikke looduslikke koostisosi, mis aitavad teie juustel uuesti särada. Päikesekaitseks saab valida nii spetsiaalsete toodete kui ka intensiivselt niisutavate pihustusõlide, kreemide, maskide ja šampoonide vahel.

Näita: 24 | 42 | 84