Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks

Spordiks


Selles kategoorias leiate mitmesuguseid valgu pulbreid nagu oder, hernes- või riisivalgud, mis on hädavajalikud lihaste kasvu ja taastumise jaoks. Need valgupulbrid on ideaalne valik treeningute järgselt, aidates kiiremini taastuda ja maksimaalselt ära kasutada treeningu tõhusust.

Lisaks pakume ka spetsialiseeritud aminohapete, nagu BCAA või L-glutamiin, mis mitte ainult ei aita lihaste taastumisel, vaid toetavad ka immuunsüsteemi. Aminohapped on hindamatud taastumisprotsessi ajal ja aitavad vältida lihaste väsimust.

Siit leiate ka erinevaid energiat ja vastupidavust suurendavaid lisandeid, mis aitavad hoida energiatasemeid ja saavutada maksimaalset jõudlust treeningute ajal. Need lisandid on loodud pakkuma täiendavat energiaallikat, mis võimaldab kauem ja intensiivsemalt treenida.

Kreatiinilisandid on samuti väga populaarsed sportlaste seas, aidates suurendada lihasjõudu ja massi ning parandades tegevuse efektiivsust.

Kõik meie sporditoitained on hoolikalt valitud ja vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Need on ohutud, tõhusad ja aitavad sportlastel ning aktiivsetel inimestel saavutada oma füüsilise potentsiaali tippe. Meie tooted on ideaalne valik neile, kes soovivad tugevdada oma keha ja saavutada kõrgeid sporditulemusi.

Näita: 24 | 42 | 84