Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Puhasta filtrid

Juuksemaskid


Juuksemaskidel on juustele suurepärane taastav ja niisutav toime. Elustab suurepäraselt juukseid, taastab nende sära, annab pehmuse ja elastsuse. Juuksemask on vahend, mis tagab juuste tervise ja suurepärase välimuse säilimise, mistõttu valime selle juuksehooldustoote enamasti vastavalt juukseprobleemile, kui viimane on juba tekkinud. Sellest kategooriast leiate juuksemaske, mis on loodud spetsiaalselt juuste taastamiseks, niisutamiseks, toitmiseks või värvi säilitamiseks. Juuste pleegitamiseks mõeldud juuksemaskid aitavad säilitada täiuslikku juuksevärvi ja ennetavad soovimatut kollakat tooni, samuti toidavad ja niisutavad juukseid, aidates neil pärast värvimisprotseduuri taastuda.

Valikusse kuuluvad ka kõikidele juuksetüüpidele mõeldud püsivad maskid, mida soovitatakse regulaarselt kasutada, et vältida kuivust, kahusust, muutuvast kliimast tingitud temperatuurimuutuste negatiivset mõju jne. Juuksemaskid on eriti soovitavad juuste järelkasvuks - niisutatud ja toidetud juuksed säilitavad kauem terve välimuse, mis tähendab vähem vajadust juukseotste lõikamiseks ja kiiremat järelkasvamist.

Intensiivsed maskid on mõeldud mitmesuguste juukseprobleemide, nagu rasueritus, kõõm, äärmuslik kuivus ja juuste väljalangemine, lahendamiseks. Enamasti on tegemist ampullikujuliste maskidega, mis on ülimalt kontsentreeritud, seega annavad märgatava tulemuse juba peale esimest kasutuskorda. Valige intensiivsed juuksemaskid, kui teil on vaja juukseid kiiresti elustada või kui teie juuksed on väga halvas seisukorras.

Näita: 24 | 42 | 84