Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Puhasta filtrid

Juukseõlid


Õlid annavad teie juustele kohese tervisliku tõuke. Olenemata sellest, kas teie juuksed on kuivad, haprad või juukseotsad on kahjustatud, tugevdavad juuksehooldusõlid teie juukseid ja toovad esile nende loomuliku struktuuri. Õli aitab mitte ainult juukseid, vaid ka peanahka. See tagab vajaliku niisutuse ning hoiab ära naha kuivuse ja kõõma.

Juukseõlid on rikastatud kergesti imenduvate ja looduslike vitamiinide ja mineraalidega. Need mitte ainult ei toida juukseid, vaid tugevdavad neid ka juurest alates. Kui olete märganud, et teie juuksed on muutunud nõrgaks ja langevad üha rohkem välja, on aeg hakata kasutama juuste väljalangemise vastast õli. Juuste väljalangemise vastased õlid aitavad peatada väljalangemise protsessi ning võimaldavad nautida ilusaid ja pakse juukseid.

Kui teie juuksed on terved ja arvate, et need ei vaja täiendavat hoolt, ärge unustage juukseotsi. Selleks, et nad püsiksid terved ja ei puruneks, vajavad nad täiendavat niisutust. Selleks kasutatakse juukseotstele mõeldud õlisid, mis toidavad ja niisutavad neid ning takistavad murdumist.

Kui õli juustele ei sobi, siis soovitame proovida erineva toimega juukseseerumeid või juuksekreeme. Need juuksehooldustooted, nagu õlid, peatavad juuste vananemise, niisutavad ja ravivad kahjustatud juukseid.

Näita: 24 | 42 | 84