Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Toote tüüp
Reisile Sobib kõikidele juuksetüüpidele Kuivadele ja kahjustatud juustele Õhukestele juustele Värvilistele juustele Kohevate juuste saavutamiseks Värvitud juustele Kõõmavastane Lokkis juustele Tuhmidele juustele Hallidele juustele Probleemse peanaha puhul
Puhasta filtrid

American Crew Juustele


Igapäevane juuksehooldus on mõeldamatu ilma kvaliteetse ja kaasaegse juuksekosmeetikata. Selleks, et juuksed näeksid terved ja tugevad välja, vajavad need palju aega ja tähelepanu. Ilusad ja korralikud juuksed pole vähem tähtsad kui stiilsed aksessuaarid või moekad riided. Erinevad juuksetüübid toovad kaasa erineva hooldustoodete valiku. Olenevalt sellest, kas teie juuksed on paksud või õhukesed, kuivad või rasvased ning võib-olla kahjustatud ja rabedad, peate valima nende jaoks õiged hooldustooted.

Juuksehooldustooted aitavad teie juukseid kontrolli all hoida, anda neile suurepärane ja tervislik välimus, taastab nende struktuuri ja toidab neid juurtesse tungides. Hädavajalik ja sageli kasutatav juuksehooldustoode on erinev šampoonid. See on igapäevane hooldustoode, mis tuleks valida oma juuksetüübi järgi. Erinevatel šampoonidel on juustele erinev mõju. Nad võivad toita, tervendada, sirgendada või niisutada. Seetõttu on šampooni valikul soovitatav esmalt pöörata tähelepanu mitte selle pakendile või lõhnale, mida see eritab, vaid sellele, mis tüüpi juustele see on mõeldud.

Ilusate ja tervete juuste saamiseks on soovitatav kasutada juuksemaske või palsamit. Juuksemaskid ei tee juukseid mitte ainult pehmeks või juhitavaks, vaid ka ravivad, toidavad, tugevdavad ja parandavad kahjustatud juukseid. Erinevate efektide saamiseks kasutatakse erinevaid juuksemaske, mistõttu on väga oluline enne ostuotsuse tegemist teada, mida te tegelikult vajate ja milline on teie juuksetüüp. Oluline on pöörata tähelepanu sellele, kas teie juuksed on värvitud, ning soovitatav on valida värvitud juustele mõeldud maskid, mis mitte ainult ei regenereeri kahjustatud juukseid, vaid ka kaitsevad värvi.

Juuste värv võib peegeldada suurepäraselt teie meeleolu või elustiili, seega peaks sageli kasutatav juuksevärv olema kvaliteetne ja teie juukseid kaitsev. Pikaajalisi juuksevärve kasutatakse teie juuste värvi püsivaks muutmiseks, kuid värskendava ja lühiajalise muutuse saavutamiseks on lühiajalised ja täielikult välja loputatavad värvid ideaalne võimalus.

Näita: 24 | 42 | 84