Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
L'oreal Professionnel Metal Detox Shampoo Puhastuskreem - šampoon 300ml | inbeauty.ee

L'oreal Professionnel L'oreal Professionnel Metal Detox Shampoo Puhastuskreem - šampoon 300ml

Metal Detox Shampoo Puhastuskreem - šampoon 300ml
Tootekood: 30158078
Kaubamärk: L'oreal Professionnel

  |  

29,00€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

L'Oréal Professionnel Metal Detox metallivastane puhastuskreemšampoon puhastab juukseid pärast mis tahes värvi-, balayage- või valgustusteenust.

Kiu sees olev metall loob nii purunemisohu kui ka negatiivselt värvitulemusi värvi-, balayage- ja valgustusteenuste ajal.

Rikkalik rikkalik kreem muundub kontsentreeritud vahus, puhastades kiudu õrnalt ja eemaldades metallosakeste kogunemise.

Metalli tase juustes varieerub, sõltuvalt juuste poorsusest ja vee kvaliteedist, kus me elame. See sulfaadita patenteeritud tehnoloogia on rikastatud glicoamiiniga, mis on piisavalt väike kiu sees olevasse metalli tungimiseks ja selle neutraliseerimiseks. Juuksed on terve väljanägemisega ja taastavad oma sära. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks järgige Metal Detoxi hoiusevastast kaitsemaskit, et kaitsta kiudu osakeste ladestumise eest. Et tagada teile värvi-, balayage- või valgustusteenused, küsige oma 3-astmelist salongi Metal Detox-i protokolli, et tagada 87% väiksem purunemisoht * 100% usaldusväärne värvitulemus **
* Instrumentaalne test: Metal Detoxi eeltöötlus + tehniline protseduur + šampoon + mask.
** Ei mõjuta tõstejõudu ja optimeeritud värvi omastamist.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused