Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerimispintsel 31 K 257, 1 tk. | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerimispintsel 31 K 257, 1 tk.

Raseerimispintsel 31 K 257, 1 tk.
Tootekood: 4028982314034
Kaubamärk: Mühle

  |  

38,50€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Sünteetiliste harjaste ja kvaliteetse polüesterkiust käepidemega raseerimishari, elevandiluu värvi.

Kvaliteetne polüesterkiud on sünteetiline materjal, mille pind on hoolikalt eraldi töödeldud. See materjal sobib ideaalselt eksklusiivsete aksessuaaride valmistamiseks, sest seda on mugav käes hoida, see on meeldiva puudutusega ning pakub laia valikut rikkalikke värve ja disainivabadust. Kui soovite hakata kasutama raseerijat, valige julgelt see, mida on äärmiselt mugav käes hoida. Nagu iga eritellimustöö, on ka selle raseerija käepideme pind kaks korda spetsiaalselt töödeldud. Selline töötlemisviis annab raseerimisel suurepärase tunde ja tagab kauni välimuse, mis kestab aastaid.

Pintsel on tugev ja mugav käes hoida ning iga käepideme element on mitu korda eraldi lihvitud - nii tagab Muhle oma toodete kvaliteedi. See on suurepärane töötlemismeetod, mis tagab, et pinnad on meeldiva puudutusega ja kauakestvad.

Kvaliteetne sünteetilisest kiust raseerimishari on Muhle ainulaadne leiutis. Tootja pakub kõrgekvaliteedilist materjali, mis vastab looduslikest karvadest valmistatud harjaste omadustele, simuleerides sünteetilisi mägrakarvu. Enamik tarbijaid ei suuda isegi vahet teha looduslike ja sünteetiliste kiudude vahel. See on väga pehme, peenekarvaline hari, mille keskel on veidi paksemad karvad. See võimaldab hõlpsasti ja kiiresti luua tugevat vahtu, samal ajal kui harjased on nahale meeldivad ja neid on mugav habemeajamise ajal kasutada. Sünteetilised kiud on igapäevase kasutamise korral vastupidavamad ja vähem vastuvõtlikud keskkonnamõjudele kui looduslikud karvad, kuivavad kiiremini ja neid ei mõjuta raseerimisseebid või -kreemid. See on täiesti vegan-sõbralik kiud, mida on isegi lihtsam kasutada kui naturaalseid.

Mõõdud: 35 mm x 102 mm

Kaal: 54 g

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused