Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Traditional Safety Razor Raseerija R 41, 1 tk. | inbeauty.ee

Mühle Mühle Traditional Safety Razor Raseerija R 41, 1 tk.

Traditional Safety Razor Raseerija R 41, 1 tk.
Tootekood: 4028982010165
Kaubamärk: Mühle

  |  

34,00€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Traditsiooniline Muhle metallist käepidemega avatud raseerija

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Avatud raseerijat on ohutu kasutada ja see on loodud spetsiaalselt neile, kes naudivad märga raseerimist. Tänu oma erilisele disainile moodustab see raseerija erilise nurga, mis võimaldab teil raseerida jõuliselt ja väga täpselt. Raseerimispea hoiab tera paigal "kammide" ja kumera otsiku abil. Avatud kamm ja vahuvahe tagavad, et žiletitera raseerib kõik karvad täpselt ja ei jäta jääke. Kaasaegne disain lihtsustab raseeritud karvade eemaldamist nahalt.

Raseerimise lõpptulemus sõltub alati sellistest teguritest nagu habeme kasvukiirus, tihedus ja karva pikkus – need mõjutavad raseerijat ja tera. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame alati kasutada uut teravat tera, mis tagab ülipuhta raseerimise.

Raseerija peaks libisema üle naha ilma survet avaldamata. Korduv raseerimine enne karvade eemaldamist lühemate karvade puhul ei ole vajalik. Raseerimisel pingutage alati raseeritavat piirkonda.

Sakilise servaga pardel on mõeldud täidlasema habeme ja paksemate habemekarvadega meestele või neile, kes soovivad säilitada kolmepäevase habeme välimust.  

Raseerimiskomplekt sisaldab ühte originaalset Muhle žiletitera.

Mõõdud:
raseerimispea laius on 43 mm
raseerija kogupikkus - 94 mm
Kaal: 64 g
 

Soovitame kasutada Muhle žiletiteri, mis sobivad ideaalselt sellele raseerijale.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused