Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerimispintsel 21 H 220, 1 tk. | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerimispintsel 21 H 220, 1 tk.

Raseerimispintsel 21 H 220, 1 tk.
Tootekood: 21 H 220
Kaubamärk: Mühle

  |  

32,00€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Muhle must sünteetilisest kiust kumera käepidemega pintsel.

Pöögi ja tamme kõrval on saar metsas üks olulisemaid lehtpuid. See kasvab Euroopas, enamasti põhjapoolsetes piirkondades. Muhle on valinud selle puidu ainulaadse omaduse tõttu, sest see peab väga lühikese aja jooksul vastu väga kõrgetele temperatuuridele. Nii muutub tuhk ettevalmistusprotsessi käigus veekindlaks, kõveneb, tugevneb ning puit ise omandab rikkaliku pruuni tooni. Täiendavaks töötlemiseks kasutatakse poleerimise asemel erinevaid õlisid. Sel põhjusel säilitab habemeajamisharja käepide oma muutumatu loomuliku välimuse pikka aega, on vastupidav keskkonnamõjudele ja äärmiselt vastupidav.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Kvaliteetne sünteetilisest kiust raseerimispintsel on Muhle ainulaadne leiutis. Tootja pakub kõrgekvaliteedilist materjali, mis vastab looduslikest karvadest valmistatud harjaste omadustele, simuleerides sünteetilisi mägrakarvu. Enamik tarbijaid ei suuda isegi vahet teha looduslike ja sünteetiliste kiudude vahel. See on väga pehme, peenekarvaline hari, mille keskel on veidi paksemad karvad. See võimaldab hõlpsasti ja kiiresti luua tugevat vahtu, samal ajal kui harjased on nahale meeldivad ja neid on mugav habemeajamise ajal kasutada. Igapäevases kasutuses on sünteetiline kiud vastupidavam ja keskkonnale vähem tundlik kui looduslikud karvad, kuivavad kiiremini, ei mõjuta ükski habemeajamisseep ega -kreem. Tegemist on täiesti vegan kiudainega, mida on isegi lihtsam kasutada kui looduslikke karvu.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused