Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerimiskomplekt koos alusega S 81 M 226 SSR | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerimiskomplekt koos alusega S 81 M 226 SSR

Raseerimiskomplekt koos alusega S 81 M 226 SSR
Tootekood: 4028982005840
Kaubamärk: Mühle

  |  

96,00€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Kolmeosaline kroomitud metallist aktsentidega raseerimiskomplekt:

  • looduslike mägrakarvadega raseerimishari (suurus M);
  • suletud tüüpi raseerija vahetatavate klassikaliste teradega;
  • kroomitud metallist alus;
  • kroomitud metallist seebialus.

Vahetatavate klassikaliste teradega raseerija

Kvaliteetne polüesterkiud on sünteetiline materjal, mille pind on hoolikalt eraldi töödeldud. See materjal sobib ideaalselt eksklusiivsete aksessuaaride valmistamiseks, sest seda on mugav käes hoida, see on meeldiva puudutusega ning pakub laia valikut rikkalikke värve ja disainivabadust. Kui soovite hakata kasutama raseerijat, valige julgelt see, mida on äärmiselt mugav käes hoida. Nagu iga eritellimustöö, on ka selle raseerija käepideme pind kaks korda spetsiaalselt töödeldud. Selline töötlemisviis annab raseerimisel suurepärase tunde ja tagab kauni välimuse, mis kestab aastaid.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Isegi kui avatud teraga raseerijad on populaarsed, väärib see suletud teraga raseerija kindlasti tähelepanu. Pärast lühikest tutvumist meeldib see teile nii väga, et te ei taha enam muul viisil raseerida. Erinevalt kaasaegsetest raseerimissüsteemidest selle raseerija pea ei liigu. Terasid saab vahetada korgi lahti keeramisega. Pardliga on kaasas üks originaal Muhle raseerimistera.

Looduslik mägrakarvadest raseerimishari

Looduslikud mägrakarvad on kvaliteetsed. Selle materjali tunneb kergesti ära üsna tumeda värvi järgi. Üksikud karvad on veidi paksemad kui teised, kuid pehmemad ja painduvamad kui harjased. Kvaliteedi ja vastupidavuse otsijatele on soovitatav kasutada mägrakarvadega raseerimispintslit. See hari masseerib nahka õrnalt, kuid intensiivselt, et aktiveerida vereringet. Harja harjased on valitud mehaaniliselt, seega vastavad need kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, nagu ka teised Muhle tooted.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused