Teie ostukorv on tühi!
Saate 25% allahindlust koodiga: BLACK *valitud toodete jaoks
Mühle Raseerija R 220 F, 1 tk. | inbeauty.ee

Mühle Mühle Raseerija R 220 F, 1 tk.

Raseerija R 220 F, 1 tk.
Tootekood: R 220 F
Kaubamärk: Mühle

  |  

48,90€
Toote kohta
Kuidas kasutada
Muu info

Muhle raseerija viiepunktilise raseerimispeaga Gillette Fusion.

Pöögi ja tamme kõrval on saar metsas üks olulisemaid lehtpuid. See kasvab Euroopas, enamasti põhjapoolsetes piirkondades. Muhle on valinud selle puidu ainulaadse omaduse tõttu, sest see peab väga lühikese aja jooksul vastu väga kõrgetele temperatuuridele. Nii muutub tuhk ettevalmistusprotsessi käigus veekindlaks, kõveneb, tugevneb ning puit ise omandab rikkaliku pruuni tooni. Täiendavaks töötlemiseks kasutatakse poleerimise asemel erinevaid õlisid. Sel põhjusel säilitab habemeajamisharja käepide oma muutumatu loomuliku välimuse pikka aega, on vastupidav keskkonnamõjudele ja äärmiselt vastupidav.

Maailm ilma kroomita kaotab suure osa oma särast. Niiske raseerimise fännid hindavad seda tööriista, mis kehastab raseerijate parimaid omadusi: korrosioonikindel materjal, pikk kasutusiga ja luksuslik, ahvatlev läige. Selle iluduse valmistamiseks kasutatud materjalid paistavad silma oma värvi ja kuju poolest, mis annab sellele ülimalt hea välimuse.

Põlvest põlve edasiantud raseerimistraditsiooniga raseerijat peetakse stiilseks klassikaks, mis võimaldab teil habet täpselt raseerida. Paljude jaoks tähendab raseerija luksust ja selle raseerija stiil on täiesti kooskõlas Muhle disainiga. 

Viiest terast koosnev Gillette Fusion raseerimispea ei võimalda mitte ainult ülipuhtalt raseerida, vaid jõuab ka kõige raskemini ligipääsetavate nahajoonteni. Mugavat raseerijat ja selle käepidet on ohutu kasutada, mistõttu on see ideaalne algajatele.

Seotud tooted


Hinnangud ja arvustused